MÖBLER / Skåp & hyllor / Pottskåp +handfat 8482078
nr 848 2078
Pottskåp +handfat
+ kanna + tvålkopp Rörstrandlängd: 64 cm, djup: 48 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 september 2013
kl 20:16:56
500 kr
Pottskåp +handfat
Kondition: slitage, skador
nr 848 2078
Pottskåp +handfat
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 600 kr |
måndag 23 september 2013 |